WYSIWYG Web Builder

Доставка води Львів

Доставка води Львів
Замовити доставку води
Головна
Каталог
Контакти
Про воду
Відгуки
Карта
Доставка води відбувається в день замовлення, якщо воно було сформовано - до 13:00
Після 13:00 - доставка на наступний робочий день, з дати замовлення
Пн-Сб 08:00 - 19:00
Нд 8:00 - 16:00

Менеджер зв'яжеться з вами після того, як ви розмістите своє замовлення, та підкаже час доставки, в залежності від вашого району.
*Підйом від четвертого поверху за кожен поверх 10 грн за бутель

Доставка Артезіанської Питної Води «РОЗЕНА» у Львові та Області

Ласкаво просимо до "РОЗЕНА" – вашого надійного партнера для доставки питної води в Львові та області. Ми розуміємо, що якість та зручність є для вас важливими. Наша артезіанська питна вода «РОЗЕНА» добувається з глибинної свердловини у смт. Шкло, Яворівського району, в екологічно-чистому регіоні.

Ми ретельно відстежуємо якість нашої води, використовуючи тільки екологічно чисті засоби для миття та обробки ємностей, призначених для харчового виробництва. Вода проходить постійне тестування та відповідає найвищим стандартам якості.

Доставка Води у Львові: Швидко та Надійно

Замовити воду у Львові онлайн на нашому сайті – це просто. Обирайте кількість бутлів, необхідну вам кількість помп, і ми доставимо їх швидко та в зручний для вас час. Ви можете злегка здійснювати замовлення на доставку води, покладаючись на нас.

За додатковою інформацією та цінами на доставку води у Львові, звертайтеся до нас за допомогою контактних даних на сайті. Ми завжди готові задовольнити ваші потреби в якісній питній воді
+38 067 668 91 75
Телефонуйте: пн-сб з 8:00 до 19:00 год