ПРО ВОДУ
"Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху. Тобою насолоджуються, не знаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя. Ти – саме життя.
Ти наповнюєш нас радістю,
Яку не поясниш ніякими почуттями."
Антуан де Сент Екзюпері.

Вода - основа всього живого, її роль визначна, адже без неї абсолютно неможливе життя на Землі і жоден життєвий процес не проходить без її участі. Проблема якісного водопостачання завжди була надзвичайно актуальною не лише для нашої країни, а й для всієї планети загалом. ТЗоВ "Розена" вже не перший рік займається постачанням якісної питної природної води
у місті Львові. Ми ставимось до води з великою відповідальністю та повагою
і переконані, що це найбільший скарб
на Землі.
Про воду
Наша питна вода "Розена" - збалансована природою. Вона має ідеальний природний хімічний склад, який містить повний комплекс необхідних для здоров'я макро- та мікроелементів і відповідає вищій категорії, не містить домішок та консервантів.

- Вода добувається з артезіанської свердловини, глибина якої становить 53 метри, що робить її надійно захищеною від біологічного та хімічного забруднення (антропогенного фактору);

- Артезіанська вода "Розена" відповідає нормам фізіологічної повноцінності по вмісту основних біологічно необхідних елементів;

- Місце водозабору знаходиться у екологічно чистому районі Яворівщини (смт. Шкло), посеред лісового масиву, де ще в часи Австро-Угорщини добувалась вода і постачалась для виробництва пива до Львова;
- Вода відповідає державним санітарним нормам.
Наші цінності
Основним нашим пріоритетом завжди була, є і залишається якість води. Обладнання для розливу води повністю автоматизоване, що гарантує якість і безпечність нашої продукції, адже повністю виключає людський фактор. Також на нашому виробництві є власна лабораторія, де регулярно проводять аналіз води на контрольних етапах виробництва, а також перевіряють готову продукцію з кожної партії. Також, вода проходить перевірку у зовнішніх незалежних організаціях: Яворівський РВДУ «Львівський обласний лабораторний центр» МОЗ України, Центральна науково-дослідна лабораторія та лабораторія промислової токсикології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
МІСЦЕ ВОДОЗАБОРУ
Артезіанська питна вода «РОЗЕНА» видобувається з свердловини глибиною 53 метри в екологічно-чистому районі Яворівщини (смт. Шкло)

Миття та обробка ємностей відбувається регулярно, згідно графіку, з використанням екологічно чистого засобу, призначеного для харчового виробництва.
Вода проходить постійне тестування і відповідає існуючим стандартам якості ТУ У 41.0-37122791-001:2011.


ЯК ЗБЕРІГАТИ ВОДУ:
1. Зберігання питної води, без зміни органолептичних та хімічних властивостей, має бути в діапазоні 0°С до +20°С та за відносної вологості повітря не більше 75% в місцях, захищених від впливу прямих сонячних променів.
2.  Ємкість в якій зберігається вода має бути закритою.
3.   Уникати зберігання тари з водою біля обігріваючих пристроїв.
4.  Уникання доступу домашніх тварин до тари з водою.
5.  Час від часу змінювати тару на нову.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК

На воду питну з пунктів розливу згідно
ТУ У 41.0-37122791-001:2011

1. Вода питна, з оптимальним вмістом мінеральних речовин, природна, негазована, без консервантів, без введених будь-яких мікро та макроелементів.

2. Вода зберігається у ємностях, які мають висновок санепідемстанції на можливість її використання для харчових продуктів. Ємності періодично обеззаражуються та миються у відповідності до затвердженого графіку.

3. Термін перебування води у ємностях – менше 24 год. Термін перебування води в автоцистерні при транспортування не перевищує 6 год.

4. Адреса водозабору: Вул. Гоголя, 73, смт. Шкло, Яворівський район, Львівська область, Україна.
+38 067 668 91 75
Телефонуйте: пн-пт з 9:00 до 17:00 год