Пункти продажу

067 66 89 175

ПН-ПТ09:00-19:00
СБ09:00-16:00

Шановні друзі!

Торгова марка Артезіанська питна вода "Розена", яка стала популярною у Львові, пропонує новинку.  Від тепер наша вода буде не лише на розлив, а й в новій, цікавій одноразовій, екологічно-безпечній упаковці ємністю 3 літри. Об’єм тари є оптимальний для використання у приготуванні їжі, кави, чаю.  Ми гарантуємо високу якість води, в якій збережено всі природні властивості, при цьому ми нічого не додаємо і не забираємо з води, оберігаючи її такою, яку створила сама природа. Місце водозабору - національний парк "Розточчя" (неподалік смт. Шкло),  було засновано за часів правління Франца Йосифа - імператора Австро-Угорщини та Галицьких земель. На місці забору ще в ті часи була збудована водонапірна  станція, яка забезпечувала водою не лише прилеглі населені пункти, а й знаменитий Львівський пивоварний завод. Цінність та якість води говорить той факт, що Львівська пивоварня на початках діяльності водозабору возила воду на підводах до Львова. А з часом, був проведений водопровід з бамбукових труб.


vodaЧому ми обрали саме таку упаковку?

На наш погляд, така упаковка має суттєві незаперечні переваги над іншими:

  • Одноразова тара виключає фактор поганого миття та обеззараження змінної тари (людський, технологічний фактор).
  • Одноразова тара - завжди нова і свіжа, а тому не виділяє шкідливих речовин.
  • Запропонована упаковка найдешевша у світі упаковок без втрати якості, нема змісту платити дорого за упаковку.
  • Крім цього: зручність, екологічність, стійкість до низьких температур, можливість заморожувати воду без пошкодження тари.

voda prodazШановні друзі!

Пропонуємо Вам співпрацю з продажу води з ємностей (1-3м. куб), які можуть бути розташовані на Вашій торговельній площі.

 

З нашої сторони гарантуємо доставку Артезіанської питної води «Розена» та регулярне миття та обеззараження ємності.

 

Вода проходить постійне тестування і відповідає існуючим стандартам якості ТУ У 41.0-37122791-001:2011.

Напишіть нам